Trening dla kolarza

czyli co mogę Wam zaoferować - treningi kolarskie z WattUp!

Dlaczego warto ze mną trenować?

Masz wątpliwości, czy współpraca ze mną przyniesie korzyści? Pozwól, że je rozwieję.

  • Trenuję kolarzy amatorów, którzy osiągnęli ze mną wiele sukcesów.
  • Jeśli ustalam cel, zrobię wszystko, by został przez Ciebie osiągnięty.
  • Poświęcam moim podopiecznym maksimum swojego czasu.
  • Wnikliwie wysłucham każdego, doradzę i zmotywuję.
  • Czerpię wiedzę z różnych źródeł naukowych, którą przekładam na praktykę.
  • Testuję każdy trening, który rozpisuję moim podopiecznym.

Opieka trenerska

Trening kolarski krok po kroku

Plan

Przykładowy plan treningowy

Pierwszym krokiem naszej współpracy jest rozpisanie planu treningowego w platformie TrainingPeaks. Jest to program siedmiodniowy, w którym uwzględniam Twoja aktualną kondycję, wolny czas, jakim dysponujesz oraz cel, jaki obierzesz. Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia zmian, wystarczy, że się ze mną skontaktujesz (telefonicznie, mailowo lub np. za pośrednictwem komunikatora Facebook Messenger), a ja taką modyfikację wprowadzę. Każde zalecone w planie treningowym ćwiczenie wyjaśnię Tobie w przystępny sposób.

Realizacja

Przykładowy plan treningowy

Przystępujesz do siedmiodniowego programu treningowego pod moją opieką. Jest to Twój wkład w naszą współpracę. Choć brzmi to jak utarty frazes, jeśli nie czujesz chęci do trenowania, trudno będzie o jakiekolwiek postępy. Musisz wiedzieć, że tego chcesz, gdyż chyba Ciebie nie zaskoczę stwierdzeniem, że droga do celu będzie wymagająca i nierzadko wyboista. Wskazane w planie ćwiczenia realizujesz w dowolnym czasie w ciągu dnia. Po zakończonej sesji wgrywasz dane treningowe bezpośrednio do TrainingPeaksa. Ponadto dołączasz krótką notatkę odnośnie wrażeń towarzyszących Tobie podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki temu uzyskuję pełen wgląd do wszystkich niezbędnych danych, które pomogą mi w analizie treningów.

Analiza

Przykładowy plan treningowy

Czas przystąpić do analizy treningu. Na podstawie zebranych danych oraz Twoich notatek mogę stwierdzić, czy trening został wykonany zgodnie z założeniami. Pozostawiam Tobie informację zwrotną. Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, kontaktujesz się ze mną w dowolnej chwili. Staram się, by nasza współpraca była owocna, dlatego zawsze jestem otwarty na rozmowę z moimi podopiecznymi.

Kontakt